Prelegenci konferencji „Na większą skalę”

Prelegenci konferencji „Na większą skalę”

Mieczysław Miazga

Przedsiębiorca, społecznik który uważa, że najważniejsza jest jego rodzina. Jak twierdzi wszystko co w życiu osiągnął nie było by możliwe bez wsparcia jego kochanej żony Danuty, trojga dzieci oraz ośmiorga wnuków. Zawodowo największym sukcesem było stworzenie a następnie przez ćwierć wieku zarządzanie zakładem SMAK GÓRNO. To przedsiębiorstwo które nie tylko w Polsce ale również poza granicami realizuje zasadę społecznej odpowiedzialności wspierając potrzebujących.
Niewątpliwie jest przykładem osoby która swoją pozycję społeczną zbudowała na trzech najważniejszych fundamentach tj. wierze, rodzie i firmie którą współtworzył.

 


Kazimierz Rak

rzeszowski Cukiernik od 41 lat,  współwłaściciel Cukierni Orłowski &Rak przy ul. Miodowej w Rzeszowie, członek Cechu Rzemiosł Wielobranżowych, zasiada w Zarządzie Stowarzyszenia Cukierników Karmelarzy i Lodziarzy RP, jest jego wiceprezesem. W roku 2014 Firma , której jest współwłaścicielem została laureatem ogólnopolskiego Konkursu ,,Przedsiębiorca Aktywny Lokalnie”, w którym wzięło udział 160 firm z całego kraju.
Człowiek z charyzmą, o wielkim sercu, otwarty na drugiego, zawsze gotowy do działania. Rzetelność, sumienność, punktualność, zaangażowanie i przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka .Bóg, Honor i Ojczyzna to Jego głowne motta życiowe!!
Swoim zaangazowaniem w sprawy społeczne i te, które dotykaja sfery ludzkiej, nie tylko biznesowej, moze słuzyc za przykład.

 


Paweł Pabian

Jest zapalonym miłośnikiem gór i Przewodnikiem Górskim z uprawnieniami na cały teren Beskidów, poczynając od Beskidu Ślaskiego na Bieszczadach kończąc. Prezes Akademickiego Oddziału PTTK w Rzeszowie oraz Właściciel firmy szkoleniowo-turystycznej PERFECT PROGRESS. Duch Gór to nawet nie jego druga osobowość – to cały ON. Do górskich dorobków może wliczyć najwyższy szczyt Alp Mont Blanc (4810 m.n.p.m.), czy położony w Kirgistanie Pik Lenina o wysokości 7134 m.n.p.m., zaliczany do prestiżowego odznaczenia Śnieżnej Pantery. Im dalej tym dłużej nie zwalniając tempa za największy sukces uznaje ustanowienie rekordu szybkości pieszego pokonania drugiego co do długości szlaku turystycznego w Polsce – Niebieskiego Szlaku Karpackiego o długości 450 km w czasie 164 godzin oraz ustanowienie rekordu szybkości w zdobyciu Korony Polski w wersji bez wsparcia (28 szczytów w 110 godzin i 50 minut) oraz Diademu Polskich Gór (80 szczytów w 300 godzin). Ekstremalny sport oraz ciągła praca nad rozwojem i poprawianiem wydajności uruchomiła cel by zapalać miłość do gór wśród ludzi i pokazywać, że każdy doświadcza gór, aktywności oraz przyrody na swój wyjątkowy sposób.

 


Dariusz Sikorski – Prezes Zarządu Crown Consulting sp. z o.o.

Przedsiębiorca, Menadżer, konsultant i trener biznesu, jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie motywacji, charyzmatyczny mówca, coach, doradca środowisk młodzieżowych. W jego szkoleniach i seminariach uczestniczyło kilkadziesiąt tysięcy osób. M.in. współpracował i współpracuje z największymi firmami finansowymi w Europie m.in. AXA, Generali Group, Compensa, Allianz, Aegon, Nordea, Aviva i inni. Szkolił m.in. reprezentację Polski kobiet w siatkówce i reprezentację Polski w biegach przełajowych.

Tytuł wystąpienia. „Myśl na większą skalę”
Poruszane tematy:
– przyjęcie odpowiedzialności w życiu
– wzór sukcesu ( wiara,rodzina,biznes )
– konsekwencja i systematyczność.

 


Marek Pietrowcew – Prezes EFES sp. z o.o

przedsiębiorca, menadżer sprzedaży, trener biznesu, pasjonat samorozwoju, doradca personalny, mentor, PR – owiec, dziennikarz radiowy, autor programów, reportaży, konferansjer. Doradzał w zakresie wizerunku i komunikacji publicznej wielu politykom, biznesmenom, budował sieci sprzedażowe, stworzył akademię menadżera jednej z najwiekszych sieci sprzedażowych w Polsce. Od 27 lat zaangażowany w dzieło Nowej Ewangelizacji, pasjonat Biblii, mąż i ojciec trójki dzieci.

Tytuł wystąpienia. „Potęga myśli”.
Poruszane tematy:
– pokonywanie barier,
– zmiana myślenia,
– podejmowanie decyzji
– i jak ruszyć z miejsca i realizować najśmielsze plany.

 


Andrzej Szindzielorz – Właściciel fabryki mebli FADOME Sp. z o.o. Sp.K.

Mąż Ewy i ojciec 5-ciu córek. Prowadzi działalność od 1989 roku i zatrudnia 150 osób. Producent i eksporter mebli skrzyniowych na Europę Wschodnią oraz Niemiec i Hiszpanii.

Właściciel sieci salonów meblowych MOLTO BENE www.moltobene.eu
Więcej o działalności Andrzeja www.fadome.eu

 


ks. Grzegorz Piątek SCJ

Kapłan ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Wyświęcony w 1988 roku. Studia specjalistyczne z zakresu teologii moralnej odbył w Accademia Alfonsiana w Rzymie. W latach 1993-2001 pracował w Wydawnictwa Księży Sercanów, pełniąc m.in. funkcje redaktora naczelnego dwumiesięcznika „Czas Serca” oraz dyrektora wydawnictwa. Od 2003 do 2013 roku sekretarz i kapelan ks. kard. Stanisława Nagy’ego SCJ. Od 17 lat zaangażowany w Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Spowiednik i kierownik duchowy.
Z zamiłowania rysownik (autor serii humorystycznych rysunków z cyklu Przypadki Prezesa Cnoty) i piechur.

Temat: „Powołanie lidera”

 


Tomasz Laszko

Tomasz Laszko to człowiek renesansu.
Z sukcesem łączy w sobie codzienną pracę w biznesie z pasją, jaką jest wyczynowy sport a także z rozwojem osobistym, szczególnie w zakresie edukacji ustawicznej.
Największe sukcesy w sprzedaży Tomek święcił będąc członkiem zarządu dużej firmy dystrybuującej ubezpieczenia na życie i fundusze inwestycyjne. W tym samym czasie po zdobyciu dwóch tytułów mistrza Polski został wicemistrzem Europy w kulturystyce i jako pierwszy Polak wystartował na Igrzyskach w Baku w 2015r., gdzie zdobył srebrny medal. Był też pracownikiem Mennicy Polskiej S.A., założył klub sportowy i udzielał się jako wolontariusz w ośrodku wychowawczo-profilaktycznym.

Tytuł wystąpienia. „Wiara, sport i biznes”.

 


Andrzej Lewek

Inżynier programista z doświadczeniem, managerskim, równocześnie założyciel polskiej gałęzi Ruchu Mężczyzn Świętego Józefa, prezes zarządu Stowarzyszenia Mężczyźni Świętego Józefa. Mąż Basi, ojciec trójki dzieci.

Tytuł wystąpienia. „Drogę najlepiej widać z góry”.
– Jak odkryć istotę?
– Jak określić cel?
– Jak go osiągnąć?