Myśl na większą skalę – konferencja 12 czerwca 2018

Data: 12 czerwca 2018

Czas trwania konferencji: 11.00 – 16.00 (po niej możliwość Mszy Świętej)

Koszt: Konferencja jest bezpłatna. Jedyny koszt to obiad, który można zamówić (dobrowolnie) zgłaszając się na konferencję. Koszt obiadu – płatny przy zapisie w recepcji na miejscu.

Miejsce: Warszawa – AMICUS Dom Pielgrzyma
Adres:  ul. Kardynała Stanisława Hozjusza 2, 01-565 Warszawa

Patronat: Abp Grzegorz Ryś

O konferencji

Projekt „Myśl na większą skalę” to cykl konferencji w ramach którego katoliccy profesjonaliści dzielą się swoimi pasjami i doświadczeniem rozwoju osobistego budowanego na Ewangelii. Chcemy, aby polscy przedsiębiorcy tworzyli i rozwijali śmiałe projekty. wspinali się na najwyższe szczyty biznesu, poznawali jak generować i zarządzać bogactwem.

Chcemy zachęcać i prowokować ludzi przedsiębiorczych do odważnego przyjęcia odpowiedzialności za swoje małżeństwo, rodzinę, dzieci oraz profesję, czy przedsiębiorstwo lub społeczność, w której egzystujemy.

 

Jest to cykl spotkań skierowany do przedsiębiorców lub też takich, którzy dopiero zamierzają budować pierwsze swoje projekty. Chcemy się spotkać z małym i dużym biznesem, ze wszystkimi, którzy poszukują praktycznych rozwiązań i podpowiedzi. Chcą się uczyć zasad przywództwa, zarządzania, budowania i rozwijania projektów.

 

Startujemy z wyjątkowego miejsca – Sanktuarium ks. Jerzego na warszawskim Żoliborzu. Pierwsze spotkanie będzie koncentrować się na przywództwie, kierownictwie, komunikacji, odpowiedzialności i inicjatywie. Tematy pierwszego spotkania są odpowiedzią na wezwanie z Ewangelii Mateusza – Wy dajcie im jeść!

Chcemy stworzyć ruch ludzi, którzy często świadomi ograniczeń, odważą się  przyłączyć do nas i tworzyć kolejne konferencje w swoich regionach.

Warto podkreślić, że jest to pierwsze przedsięwzięcie, w którym wszyscy pracujemy bez pobierania wynagrodzeń. Uczestnicy nie płacą za wstęp.

Wszystkich łączą dwie cechy – jesteśmy chrześcijanami i profesjonalistami. Nasi prelegenci zdecydowali się odkryć swoje sekrety i podzielić się świadectwami z podróży po szlakach barwnej codzienności.

Będą to historie sukcesów i kryzysów, chwil chwały i trudności. Menadżerowie, handlowcy, biznesmeni, sportowcy, liderzy, kapłani będą pokazywać praktyki, które pozwoliły im odkryć swoją życiową ścieżkę, tworzyć i rozwijać śmiałe projekty, podążać za pasją i docierać w miejsca, do których nikt inny wcześniej nie dotarł. Będą to opowieści o myśleniu na większą skalę.

Program

11:00-11:10 Powitanie – Zagajenie (Dariusz Sikorski)
11:10-11:40 Myśl na większą skalę (Dariusz Sikorski)
11:40-12:10 Pozwól się wypowiedzieć (Piotr Cieszewski)
12:10-12:40 Powołanie lidera (ks. Grzegorz Piątek)
12:40-13:10 Drogę najlepiej widać z góry (Andrzej Lewek)

13:10-14:00 Przerwa na obiad

14:00-14:30 „Sztuka balansu – czyli jak skupić się na rzeczach ważnych i nie dać się wypalić”? (Jacek Piontke)
14:30-15:00 Pokaż mi jak rozmawiasz z innymi, a powiem Ci jak Ci na nich zależy (Piotr Herman)
15:00-15:30 Potęga myśli (Marek Pietrowcew)
15:30-16:00 Z czym wyjeżdżam? (cały zespół prelegentów)

16:30 17:00 Msza Święta – msza dla chętnych o godz.16 30 w dolnym kościele – Parafia św. Stanisława Kostki – Warszawa ul. Hozjusza 2

Prelegenci

Piotr Herman

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY…

Dariusz Sikorski

Prezes Zarządu Crown Consulting sp. z o.o.

Jacek Piontke

Prezes Zarządu Inter Starter sp. Z o.o. ...

ks. Grzegorz Piątek SCJ

Kapłan ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego...

Marek Pietrowcew

Prezes EFES sp. z o.o …

Andrzej Lewek

Inżynier programista z doświadczeniem, managerskim…

Piotr Cieszewski

Przez 10 lat menadżer w korporacji budowlanej Skanska...