Opole 25 października 2018 – old

Plan konferencji

10:00 – Rejestracja uczestników
10:50 – Ks. Eugeniusz Ploch – Przywitanie gości i informacje o konferencji
11:00 – 11:30 – Marek Pietrowcew – „Jak zbudować i rozwinąć zwycięski zespół sprzedażowy!”
11:30 – 12:00 – Ks. Grzegorz Piątek – „Powołanie lidera biznesu”
12:00 – 12:30 – Andrzej Szindzielorz – „Coś z niczego. Dzięki Bogu i upartości”
12:30 – 13:00 – Tomasz Laszko – „Wiara, sport i biznes”
13:00 – 14:30 – Przerwa obiadowa / networking
14:30 – 15:00 – Andrzej Lewek – „Drogę najlepiej widać z góry”
15:00 – 15:30 – Paweł Pabian – „W górach jak w życiu i biznesie raz na górze raz na dole…”
15:30 – 16:00 – Dariusz Sikorski – „Myśl na większą skalę”
16:00 – 16:30 – Piotr Herman – „Pokaż mi jak rozmawiasz z innymi, a powiem Ci jak Ci na nich zależy” – kilka słów o komunikacji z Klientami, Pracownikami
16:30 – 17:00 – Przemieszczenie się do Winowa (6 km.)
17:00 – Msza Święta w intencji uczestników konferencji – Parafia Ducha Świętego w Winowie

Prelegenc

Andrzej Szindzielorz

Właściciel fabryki mebli FADOME Sp. z o.o. Sp.K.

Mąż Ewy i ojciec 5-ciu córek. Prowadzi działalność od 1989 roku i zatrudnia 150 osób. Producent i eksporter mebli skrzyniowych na Europę Wschodnią oraz Niemiec i Hiszpanii.

Właściciel sieci salonów meblowych MOLTO BENE www.moltobene.eu

Więcej o działalności Andrzeja www.fadome.eu

Marek Pietrowcew

Prezes EFES sp. z o.o.

Przedsiębiorca, menadżer sprzedaży, trener biznesu, pasjonat samorozwoju, doradca personalny, mentor, PR – owiec, dziennikarz radiowy, autor programów, reportaży, konferansjer. Doradzał w zakresie wizerunku i komunikacji publicznej wielu politykom, biznesmenom, budował sieci sprzedażowe, stworzył akademię menadżera jednej z największych sieci sprzedażowych w Polsce. Od 27 lat zaangażowany w dzieło Nowej Ewangelizacji, pasjonat Biblii, mąż i ojciec trójki dzieci.

Dariusz Sikorski

Prezes Zarządu Crown Consulting sp. z o.o.

Menadżer, konsultant i trener biznesu, jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie motywacji, charyzmatyczny mówca, coach, doradca środowisk młodzieżowych. W jego szkoleniach i seminariach uczestniczyło kilkadziesiąt tysięcy osób. M.in. współpracował i współpracuje z największymi firmami finansowymi w Europie m.in. AXA, Generali Group, Compensa, Allianz, Aegon, Nordea, Aviva i inni. Szkolił m.in. reprezentację Polski kobiet w siatkówce i reprezentację Polski w biegach przełajowych.

Piotr Herman

Dyrektor Zarządzający Z wykształcenia inżynier telekomunikacji, absolwent Politechniki Warszawskiej, z zamiłowania specjalista ds. mobilnej telekomunikacji. Jest współtwórcą i członkiem zarządu MATERNA Communications w Polsce. Z firmą związany od 2001 roku. W branży teleinformatycznej działa od blisko 20 lat. W trakcie swojej kariery pracował m.in. w takich firmach, jak: Polska Telefonia Cyfrowa (T-Mobile), Airtel, CT Creative Team (Grupa Elektrim) czy Fincom Poland. Współtworzył projekty związane z usługami poczty głosowej dla operatorów telekomunikacyjnych oraz szeroko pojętymi pakietami usług dodanych. Z jego inicjatywy w Polsce powszechna stała się usługa SMS na telefony stacjonarne.

Tomasz Laszko

Tomasz Laszko to człowiek renesansu.
Z sukcesem łączy w sobie codzienną pracę w biznesie z pasją, jaką jest wyczynowy sport a także z rozwojem osobistym, szczególnie w zakresie edukacji ustawicznej.
Największe sukcesy w sprzedaży Tomek święcił będąc członkiem zarządu dużej firmy dystrybuującej ubezpieczenia na życie i fundusze inwestycyjne. W tym samym czasie po zdobyciu dwóch tytułów mistrza Polski został wicemistrzem Europy w kulturystyce i jako pierwszy Polak wystartował na Igrzyskach w Baku w 2015r., gdzie zdobył srebrny medal. Był też pracownikiem Mennicy Polskiej S.A., założył klub sportowy i udzielał się jako wolontariusz w ośrodku wychowawczo-profilaktycznym.

Andrzej Lewek

Inżynier programista z doświadczeniem, managerskim, równocześnie założyciel polskiej gałęzi Ruchu Mężczyzn Świętego Józefa, prezes zarządu Stowarzyszenia Mężczyźni Świętego Józefa. Mąż Basi, ojciec trójki dzieci.

Temat wystąpienia: „Drogę najlepiej widać z góry”

  • Jak odkryć istotę?
  • Jak określić cel?
  • Jak go osiągnąć?

ks. Grzegorz Piątek SCJ

Kapłan ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Wyświęcony w 1988 roku. Studia specjalistyczne z zakresu teologii moralnej odbył w Accademia Alfonsiana w Rzymie. W latach 1993-2001 pracował w Wydawnictwa Księży Sercanów, pełniąc m.in. funkcje redaktora naczelnego dwumiesięcznika „Czas Serca” oraz dyrektora wydawnictwa. Od 2003 do 2013 roku sekretarz i kapelan ks. kard. Stanisława Nagy’ego SCJ. Od 17 lat zaangażowany w Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Spowiednik i kierownik duchowy.
Z zamiłowania rysownik (autor serii humorystycznych rysunków z cyklu Przypadki Prezesa Cnoty) i piechur.
Temat: „Powołanie lidera”

Paweł Pabian

Paweł pisze o sobie:
Jestem zapalonym miłośnikiem gór i Przewodnikiem Górskim z uprawnieniami na cały teren Beskidów, poczynając od Beskidu Ślaskiego na Bieszczadach kończąc. Do pakietu dorzucę Prezesa Akademickiego Oddziału PTTK w Rzeszowie oraz Właściciela firmy szkoleniowo-turystycznej PERFECT PROGRESS. Duch Gór to nawet nie moja druga osobowość – to cały JA. Do moich górskich dorobków mogę wliczyć najwyższy szczyt Alp Mont Blanc (4810 m.n.p.m.), czy położony w Kirgistanie Pik Lenina o wysokości 7134 m.n.p.m., zaliczany do prestiżowego odznaczenia Śnieżnej Pantery.

Konferencja odbyła się w Chrząszczycach k. Opola

Gościniec „Pod Różą”, ul. Opolska 26, 46-060 Chrząszczyce

Partnerzy konferencji