Wesprzyj działalność MNWS

POMÓŻ NAM STWORZAĆ DOBRĄ PRZESTRZEŃ DLA PRZEDSIĘBIRCÓW

Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i wsparcie. „Na Większą Skalę” – tak pragniemy działać i jesteśmy Wam niezwykle wdzięczni za to, że działacie z nami „Na większą Skalę”

Na początku 2022 r. rozpoczęliśmy po covidowej przerwie działalność a jednocześnie naszym pragnieniem jest stworzenie przestrzeni na rozwój wszystkich przedsiębiorstw. Niezbędne do tego jest jeszcze większe nasze zaangażowanie – ale nie tylko. Szukamy ludzi, którzy zaangażują się i wesprą naszą działalność.

Możliwe działania

Chcemy stworzyć ruch ludzi, którzy często świadomi ograniczeń, odważą się  przyłączyć do nas i tworzyć kolejne konferencje w swoich regionach. Chcemy działać szeroko i wspierać się wzajemnie w najważniejszych aspektach.

Jest to przedsięwzięcie, w którym wszyscy pracujemy bez pobierania wynagrodzeń. I tak pozostanie. By zwiekszać zakres wsparcia dla przedsięborstw potrzebujemy Twego wsparcia pod każdą postacią. 

Warto podkreślić, że jest to pierwsze przedsięwzięcie, w którym wszyscy pracujemy bez pobierania wynagrodzeń. Uczestnicy nie płacą za wstęp.

Zrób Spotkanie MNWS!

Przygotujmy wspólnie sootkanie MNWS – z cyklu spotkań skierowany do przedsiębiorców lub też takich, którzy dopiero zamierzają budować pierwsze swoje projekty.

Zrób AUKCJE

Wspólnie możemy stworzyć wydarzenie lub program wsparcia czy rozwoju przedsiębiorców. Następnie promować to naszymi kanałami.

Talent na większą skalę

Może masz jakiś talent – współpracuj znami tworząć warsztaty dla tych, kórzy chcą się uczyć zasad przywództwa, zarządzania, budowania i rozwijania projektów.

Stwórz lokalną grupę mastermind

Stwórz swoją lokalną własną grupę mastermind. Spotykając się lokalnie w pełni możemy wykorzystać potencjał, który daje taka praca w grupie.
Zaproś nas i lokalne przedsiębiorstwa do projektu, z którym zmiena działalność – Działamy na większą Skale.

 

Wolontariat

 

Wesprzyj naszą działalność finansowo

Przekaż 1% podatku i buduj